Müzik için Moda’nın sırları

Bu haftanın başlarında Cardi, Megan thee Stallion’un yer aldığı yeni bir “WAP” single’ını duyurdu ve rapçilerin ilk kez işbirliği yaptığını belirtti. Ve, gerçek Cardi moda, duyurulan büyük görseller dahil, CARDİ ve Megan tek bir kapak ile WAP okumak altın tabela çemberler ile BAP tarzı updos donning. Dün gece, Cardi ve Meghan nihayet sonsuza dek konuşacağımız çok sayıda moda ve güzellik görüntüsüyle single için tam bir müzik videosu çektiler.

Cardi’nin stilisti Kollin Carter ve Megan’ın stilisti EJ King, bu vizyonu özel Mugler görünümlerinden zebra baskı bodysuitlerine getirmek için birlikte çalıştı. Tokyo Stylez ve Kellon Deryck tüm abartılı saç stillerini yaratırken. Tema, saç stillerinden ve aşırı hayvan baskısından latekse kadar, Lil Kim ve stilist Misa Hylton gibi rapçilere açık bir saygı ile kesinlikle kamptı. Sonra Kylie Jenner, Normani ve Rosalia gibi ünlülerin cameoları vardı. “WAP” videosunu en az 10 kez izledik, işte en sevdiğimiz görüntüler.

Eşleşen Neon Bodysuits ve göğüsler Updos

Clarke’s on the Table, belirli bir amaca yönelik atölye çalışmaları ve Bree Blooms sanal atölyelerinde, katılımcılara çiçek ve vazolar verilir ve düzenlemeler yapılır. Clarke,” ırkçılık, çeşitlilik, eşitlik ve kimlik hakkında rahatsız edici konuşmalar için güvenli bir yer yaratıyoruz ” dedi.

The Little House Project’in Little House on Routh ve Little House of Bishop Arts, Clarkes tarafından sevgiyle restore edilen küçük etkinlik alanlarıdır. “Soylu olan alanlarda açıyoruz. Siyahlar için bir yer olduğundan emin olacağız. Şehir merkezindeki yer ağırlıklı olarak beyazdır ve ev daha önce köle mahalleleriydi,” dedi Clarke Routh’tan. “Çok fazla acı çeken ve ona biraz ışık getiren bir şey almanın harika olacağını düşündüm.

“2020’de, ‘ırkçılık’ ve ‘ırkçılık ‘ demek sorun değil. Clarke,” çeşitlilik ve kapsayıcılık güvenli kelimelerdir ” dedi. “Atölyelerim Ulusal olarak başladı. Şimdi, bu yerel bir mesaj değil, her yerde insanlara ulaşıyorum. Ellerim ve kalbim ile oluşturmak mümkün değilim, ve toplum olarak iyileştirmeye çalışıyorum.”

exc

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir